Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Бітумна черепиця
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Бітумна черепиця - заслужено популярний покрівельний матеріал!

Під бітумною черепицею (ще часто вживаються терміни «гнучка», «м'яка бітумна черепиця»), розуміється сучасний покрівельний матеріал. Його основою служить стеклохолст, модифікований бітум і кам'яна посипання. Всі перераховані елементи мають майже нульове водопоглинання. Це сприяє головному гідності бітуму - захист від корозії і гниття.

У чому ще полягають переваги цього покрівельного матеріалу?

1. Її можна використовувати для покриття покрівлі будь-якої форми, включаючи купола.

2. Вона не так еластична, як рулонні матеріали, але їй і не потрібно це якість, тому що вона є, можна сказати, матеріальними товарами.

3. Порушення цілісності всього покриття при старінні неможливо. Якщо і станеться якась деформація, то в окремій плитці, яку можна з легкістю замінити. Тобто, покрівля з бітумної черепиці довговічніше, ніж з інших будматеріалів.

4. Цей будматеріал випускається різних кольорів. Тобто, дах з бітумної черепиці може бути сконструйована відповідно до будь-естетичними смаками, відповідати будь-якої дизайнерської ідеї.

5. Вона мало важить і має невеликі габарити.

6. Її монтаж - дуже легке завдання, в тому числі і на покрівлі складних типів.

7. Під дощем і градом така покрівля абсолютно безшумно

8. У зимовий період часу неможливий лавиноподібний схід снігу, якщо будинок покритий цим будматеріалом.

Всі ці якості дозволяють зрозуміти, що купити гнучку черепицю - це дуже розумне і вигідне Рішення.

Кращий спосіб уникнути пошкоджень

Якщо ви прийняли рішення купити бітумну черепицю в містах Луцьк, Рівне, Ковель, Дубно, Сарни, Вараш(Кузнецовськ) то слід запам'ятати одне просте правило, яке допоможе уникнути пошкоджень на покритті: встановлюйте її в точній відповідності з інструкцією. Якщо ви запросите для цього професіоналів, вони напевно проконсультуються з інструкцією по установці. Якщо майстер недобросовісний і каже, що можна пропустити деякі пункти інструкції, наполягайте, щоб він дотримувався інструкції до дрібниць. Навіть тим пунктам, які здаються маячними.

Якщо ви вирішили самі залізти наверх, і встановити всю конструкцію, і вважаєте себе майстром в установці дахів (можливо, заслужено вважаєте), все одно прочитайте інструкцію. Це допоможе заздалегідь зрозуміти, які аксесуари знадобляться для успішної установки покриття.

Підкладковий матеріал - обов'язкова умова майже у всіх випадках

У більшості випадків обов'язковою умовою дії заводської гарантії є установка підкладкового будматеріалу (або «підкладкового килима»). Ряд виробників навіть вимагає, щоб цей «килим» встановлювали на всю площу даху. Особливо ця вимога актуально для матеріалів, які імітують інші покрівельні матеріали - дранку, сланець або інші. Потрібно з великою увагою поставитися до вибору такого матеріалу, тому що якщо вибір буде неправильним, зовнішній вигляд даху буде не просто жахливим, навіть катастрофічних.

Залишити номер