Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Бітумна черепиця
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Бітумна черепиця - заслужено популярний покрівельний матеріал!

Під бітумною черепицею (ще часто вживаються терміни «гнучка», «м'яка бітумна черепиця»), розуміється сучасний покрівельний матеріал. Його основою служить стеклохолст, модифікований бітум і кам'яна посипання. Всі перераховані елементи мають майже нульове водопоглинання. Це сприяє головному гідності бітуму - захист від корозії і гниття.

У чому ще полягають переваги цього покрівельного матеріалу?

1. Її можна використовувати для покриття покрівлі будь-якої форми, включаючи купола.

2. Вона не так еластична, як рулонні матеріали, але їй і не потрібно це якість, тому що вона є, можна сказати, матеріальними товарами.

3. Порушення цілісності всього покриття при старінні неможливо. Якщо і станеться якась деформація, то в окремій плитці, яку можна з легкістю замінити. Тобто, покрівля з бітумної черепиці довговічніше, ніж з інших будматеріалів.

4. Цей будматеріал випускається різних кольорів. Тобто, дах з бітумної черепиці може бути сконструйована відповідно до будь-естетичними смаками, відповідати будь-якої дизайнерської ідеї.

5. Вона мало важить і має невеликі габарити.

6. Її монтаж - дуже легке завдання, в тому числі і на покрівлі складних типів.

7. Під дощем і градом така покрівля абсолютно безшумно

8. У зимовий період часу неможливий лавиноподібний схід снігу, якщо будинок покритий цим будматеріалом.

Всі ці якості дозволяють зрозуміти, що купити гнучку черепицю - це дуже розумне і вигідне Рішення.

Кращий спосіб уникнути пошкоджень

Якщо ви прийняли рішення купити бітумну черепицю в містах Луцьк, Рівне, Ковель, Дубно, Сарни, Вараш(Кузнецовськ) то слід запам'ятати одне просте правило, яке допоможе уникнути пошкоджень на покритті: встановлюйте її в точній відповідності з інструкцією. Якщо ви запросите для цього професіоналів, вони напевно проконсультуються з інструкцією по установці. Якщо майстер недобросовісний і каже, що можна пропустити деякі пункти інструкції, наполягайте, щоб він дотримувався інструкції до дрібниць. Навіть тим пунктам, які здаються маячними.

Якщо ви вирішили самі залізти наверх, і встановити всю конструкцію, і вважаєте себе майстром в установці дахів (можливо, заслужено вважаєте), все одно прочитайте інструкцію. Це допоможе заздалегідь зрозуміти, які аксесуари знадобляться для успішної установки покриття.

Підкладковий матеріал - обов'язкова умова майже у всіх випадках

У більшості випадків обов'язковою умовою дії заводської гарантії є установка підкладкового будматеріалу (або «підкладкового килима»). Ряд виробників навіть вимагає, щоб цей «килим» встановлювали на всю площу даху. Особливо ця вимога актуально для матеріалів, які імітують інші покрівельні матеріали - дранку, сланець або інші. Потрібно з великою увагою поставитися до вибору такого матеріалу, тому що якщо вибір буде неправильним, зовнішній вигляд даху буде не просто жахливим, навіть катастрофічних.

Залишити номер
Кожна людина хоче побудувати власний будинок. Очевидно, що окрім здійснення власної бажання та приємного остаточного результату, під час будівельних робіт супроводжується великою кількістю дрібниць і труднощей.

Перше, з чим стикаються люди, вибір хорошого і якісного матеріалу, який дозволить зберігати гарний та приємний вигляд будинку під час довгих років.

Компанія “Будуй свій дах” пропонує вам високоякісні матеріали одні із кращих виробників для покрівлі будинків та технічних приміщень, складів. Ми проводимо свою роботу у Волинській та Рівненський області. Будівельні матеріали для утеплення будинку, якійсні водозливні системи, матеріали для зовнішнього оздоблення,підшиви, софіт, вікна та інші матеріали на Ваш смак.

Наші спеціалізовні робітники проінформують Вас і допоможуть вибрати кращий варіант для Вашої покрівлі. Ви маєте змогу купити: металочерепиця, металопрофіль (профнастил), водостічні системи, блок хаус (металевий сайдинг) та комплектуючі за доступними цінами. Також, обравши товар під Ваше вподобання ми пропонуємо доставку і виконуємо монтажні роботи. Знаходимо підхід до кожного вибагливого клієнта, робимо демонтаж старої водозливної системи та монтаж нової, проводимо роботи різної складності.

Звернувшись до нас "Будуй свій дах" Ви гарантуєте гарний результат і швидкість виконання роботи в межах Волинської, Рівненської області. Ми робимо свою роботу для наших клієнтів відповідально та даємо гарантію за виконані роботи. "Будуй свій дах"- найкращий вибір Вашої покрівлі!