Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Композитна черепиця
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Доступна на матеріал композитна черепиця ціна та інші переваги покрівельного покриття

Основою композитної черепиці є профіль зі сталі. Це недорогий і надійний матеріал, дуже міцний і довговічний. Фігурний лист має композитне покриття, яке виконує кілька завдань. воно захищає міцний металевий лист від корозії, від перепаду температур. Захист забезпечує і антикорозійний сплав. Виріб композитна черепиця київ пропонує декількох відтінків, що дозволяє вибрати варіант з урахуванням дизайну екстер'єру будівлі. Найбільшою популярністю користуються природні, природні кольори, з якими будинок гармонійно вписується в навколишній пейзаж.

Черепиця з композитним покриттям виконується у вигляді великих листів, який відразу покриває велику площа. Завдяки таким параметрам покрівельні роботи виконуються дуже швидко, а покриття має мало швів, має високу герметичність. Покривати металочерепицею композитного вигляду можна дах різної форми і конфігурації. Для монтажу облаштовується обрешітка, до якої, за допомогою спеціальних кріплень, приєднуються листи покрівельного матеріалу.

Невисока на виріб композитна металочерепиця ціна

Експлуатація композитної черепиці показала її переваги перед іншими покрівельними матеріалами. В першу чергу, це тривалий термін експлуатації, стійкість до корозії і перепадів температури. Також варто відзначити невелику вагу листів, які забезпечують зручність монтажу. Цінним є високий показник шумопоглинання і гарний зовнішній вигляд покриття. У магазинах будівельних матеріалів можна матеріал композитна металочерепиця купити недорого, в необхідній кількості листів, який залежить від площі даху і її конфігурації.

Залишити номер




Кожна людина хоче побудувати власний будинок. Очевидно, що окрім здійснення власної бажання та приємного остаточного результату, під час будівельних робіт супроводжується великою кількістю дрібниць і труднощей.

Перше, з чим стикаються люди, вибір хорошого і якісного матеріалу, який дозволить зберігати гарний та приємний вигляд будинку під час довгих років.

Компанія “Будуй свій дах” пропонує вам високоякісні матеріали одні із кращих виробників для покрівлі будинків та технічних приміщень, складів. Ми проводимо свою роботу у Волинській та Рівненський області. Будівельні матеріали для утеплення будинку, якійсні водозливні системи, матеріали для зовнішнього оздоблення,підшиви, софіт, вікна та інші матеріали на Ваш смак.

Наші спеціалізовні робітники проінформують Вас і допоможуть вибрати кращий варіант для Вашої покрівлі. Ви маєте змогу купити: металочерепиця, металопрофіль (профнастил), водостічні системи, блок хаус (металевий сайдинг) та комплектуючі за доступними цінами. Також, обравши товар під Ваше вподобання ми пропонуємо доставку і виконуємо монтажні роботи. Знаходимо підхід до кожного вибагливого клієнта, робимо демонтаж старої водозливної системи та монтаж нової, проводимо роботи різної складності.

Звернувшись до нас "Будуй свій дах" Ви гарантуєте гарний результат і швидкість виконання роботи в межах Волинської, Рівненської області. Ми робимо свою роботу для наших клієнтів відповідально та даємо гарантію за виконані роботи. "Будуй свій дах"- найкращий вибір Вашої покрівлі!