Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Композитна черепиця
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Доступна на матеріал композитна черепиця ціна та інші переваги покрівельного покриття

Основою композитної черепиці є профіль зі сталі. Це недорогий і надійний матеріал, дуже міцний і довговічний. Фігурний лист має композитне покриття, яке виконує кілька завдань. воно захищає міцний металевий лист від корозії, від перепаду температур. Захист забезпечує і антикорозійний сплав. Виріб композитна черепиця київ пропонує декількох відтінків, що дозволяє вибрати варіант з урахуванням дизайну екстер'єру будівлі. Найбільшою популярністю користуються природні, природні кольори, з якими будинок гармонійно вписується в навколишній пейзаж.

Черепиця з композитним покриттям виконується у вигляді великих листів, який відразу покриває велику площа. Завдяки таким параметрам покрівельні роботи виконуються дуже швидко, а покриття має мало швів, має високу герметичність. Покривати металочерепицею композитного вигляду можна дах різної форми і конфігурації. Для монтажу облаштовується обрешітка, до якої, за допомогою спеціальних кріплень, приєднуються листи покрівельного матеріалу.

Невисока на виріб композитна металочерепиця ціна

Експлуатація композитної черепиці показала її переваги перед іншими покрівельними матеріалами. В першу чергу, це тривалий термін експлуатації, стійкість до корозії і перепадів температури. Також варто відзначити невелику вагу листів, які забезпечують зручність монтажу. Цінним є високий показник шумопоглинання і гарний зовнішній вигляд покриття. У магазинах будівельних матеріалів можна матеріал композитна металочерепиця купити недорого, в необхідній кількості листів, який залежить від площі даху і її конфігурації.

Залишити номер