Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Металопрофіль
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Якісний металопрофіль(профнастил) доступна ціна у містах: Луцьк, Рівне, Ковель, Дубно, Сарни, Вараш(Кузнецовськ).

Задумуючи вибрати даний покрівельний, стіновий облицювальний матеріал, визначте для себе завдання, яку слід вирішити. Відповідно до цього і вибирайте сталевий лист певного покриття. Це може бути акрил, поліестер, поліуретан або полівінілхлорид. Ці види профнастилу мають власні якісні характеристики і здатні "на відмінно" впоратися з тією чи іншою поставленим завданням.Металопрофіль (профнастил) Луцьк, Рівне, Ковель, Дубно, Сарни.

Чому цей матеріал став затребуваним у споживача? Цьому є кілька причин. По-перше, профнастил має оптимальну вартість при високій якості виготовлення. Тому він, найчастіше, виступає єдино-можливим облицювальним матеріалом, якщо, наприклад, справа стосується промислового будівництва швидкомонтованих будівель і навіть обшивки власного дачного будиночка. По-друге, матеріал, з якого виготовлений лист - оцинкована сталь - захищений від негативного впливу і стійкий до механічних пошкоджень. Це гарантує довгу і надійну службу. По-третє, профнастил легкий і простий в монтажі та догляді. По-четверте, широкий асортимент - багатий вибір параметрів і забарвлень - дозволять підібрати оптимальний варіант. По-п'яте, термін служби - від 30 до 45 років в залежності від покриття - значний "плюс". До цього можна додати можливість демонтажу і встановлення заново в іншому місці, що значно скорочує витрати на будівельні роботи.

Легко вибрати, ще простіше купити металопрофіль (профнастил) в містах: Луцьк, Рівне, Ковель, Дубно, Сарни, Вараш(Кузнецовськ).

На сторінках bsd.in.ua легко вибрати необхідні листи металопрофілю(профнастилу). Для цього можна скористатися зручною формою пошуку і витратити час лише на позначення необхідних параметрів. Використовуючи форму-підказку, ви можете задати товщину металу і розміри листа, вибрати виробника і вид покриття, вказати термін поставки і позначити бажану вартість. З представлених варіантів вибрати найбільш оптимальний!

Саме від перерахованих параметрів буде залежати ціна на профнастил. Тому порадьтеся з фахівцями, визначитеся з кількістю, видом, кольоровою гамою та іншими параметрами і ... сміливо замовляйте! Для оптових клієнтів діють особливі умови співпраці і ціни.

Широка кольорова гамма

Величезна палітра кольорів, допоможе оформити будь-який проект

Кольори і відтінки при виборі покриття з металопрофілю(профнастилу) класифікують по спеціальній колірній палітрі RAL. З усіх видів покриттів, саме в цьому виді найбільший вибір доступних квітів

За допомогою різних форм і кольорів цього матеріалу, Ви зможете змінити фасад будинку до невпізнання, завдяки різним видам профілю і великому вибору колірних рішень

Кольорова гамма металопрофілю
Кольорова гамма металопрофілю2