Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Сендвіч-панелі
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Сендвіч панелі за найкращими цінами

Збираючись робити зовнішній ремонт, потрібно уточнити багато параметрів, в тому числі ширину сендвіч панелей стінових, які будуть використовуватися. Мінімальна ширина таких елементів - 1000 мм. Закуповуючи, враховуйте, що якість сендвіч панелей стінових і їх розміри залежать від виробника. Товщина їх буває від 60 до 250 мм, а довжина - від 80 до 18 000 мм.

Сип панелі - це панелі, які годяться для зведення будинку, оскільки є навіть більш теплими, ніж цегла і не менш стійкими. Дачні сип панелі забезпечують комфортне перебування в таких будинках протягом усього року.

Зараз можна купити будь-які будівельні матеріали, в тому числі сендвіч панелі. Ціни на них будуть залежати від виробника, параметрів, матеріалу наповнювача. Підбираючи сендвіч панелі стінові в прайсі і каталогах, варто порадитися з консультантами магазину, щоб купити матеріал найбільш вам відповідний.

Матаеріали та гарантії для сендвіч панелей

Нерідко, люди, які проявляють цікавість до такого будівельного матеріалу, як сендвіч-панелі володіють невеликою кількістю інформації про цей чудовий матеріал. Швидкомонтовані будівельні конструкції були винайдені у Сполучених штатах Америки ще минулому столітті, а саме в 30-х роках. Основною позитивною якістю, над якою компанії-виробники продовжують працювати й дотепер, є швидке зведення будинків. Тому виготовлені в заводських умовах, сендвіч-панелі виконуються у вигляді великорозмірних конструкцій, які складаються з трьох шарів: розташованого посередині утеплювача і двох шарів облицювання.

Способи застосування Сендвіч панелі

За способом застосування сендвіч-панелі поділяють на два типи: стінові та покрівельні. Із застосуванням цього матеріалу істотно знижується частка витрат у будівництві як будинків житлового призначення, так і споруд для виробничих потреб. Це відбувається за рахунок відносно невисокої вартості, легкості, швидкості монтажу та демонтажу будівельних об’єктів, без застосування специфічної, а, отже, і дорогої робочої сили.

Залишити номер