Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Металевий блок-хаус
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Металевий блок-хаус за найкращими цінами у Луцьку, Рівному, Сарнах, Ковелі, Дубно, Вараш(Кузнецовськ).

Металевий блок хаус часто використовується при створенні невеликих житлових будинків заміського типу. Це окремі панелі виготовлені із профільованого сталевого листка. Під час роботи із цим матеріалом Ви помітите, що стіни будинку практично не відрізняються від дерев‘яних. Також варто, зауважити,що металевий сайдинг вирізняється привабливим виглядом від звичайного профналисту. Тому це найкращий варіант для тих, хто створює затишний куточок.

До того ж, блок хаус також можна використовувати під час будівництва огорожі або ж паркану, що стає все більш популярним з кожним днем. Вашій увазі представлена широка гама кольорів, що імітує відтінки деревини. Серед них: світлий та темний дуб, сосна, вишня, вільха, золотий дуб та багато інших. Використовується сировина PRINTECH. Також можете скористатися стандартною палітрою кольорів RAL RR.

Кольорова гамма блок-хаусу
Кольорова гамма блок-хаусу

Монтажні роботи для металевого блок-хауса у Луцьку, Рівному, Сарнах, Ковелі, Дубно, Вараш(Кузнецовськ).

Щодо монтажу, основна робота складається із декількох етапів:

  1. Гарячеоцинкований сталевий лист;
  2. Цинковане покриття;
  3. Грунтуючий шар;
  4. Спеціальне захисне покриття;
  5. Фарбування у відповідну текстуру;
  6. Зовнішнє синтетичне покриття із поліестеру або інших матеріалів.

Добірні елементи для металевого блок-хаусу у Луцьку, Рівному, Сарнах, Ковелі, Дубно, Вараш(Кузнецовськ).

Окрім базових елементів — блок-хаусу, монтажний комплект складається із наступних добірних елементів:

  1. внутрішній кут;
  2. зовнішній кут;
  3. стикувальні планки різних типів.

Щодо цінової політики все залежить від виробника якого Ви оберете.

Залишити номер
Кожна людина хоче побудувати власний будинок. Очевидно, що окрім здійснення власної бажання та приємного остаточного результату, під час будівельних робіт супроводжується великою кількістю дрібниць і труднощей.

Перше, з чим стикаються люди, вибір хорошого і якісного матеріалу, який дозволить зберігати гарний та приємний вигляд будинку під час довгих років.

Компанія “Будуй свій дах” пропонує вам високоякісні матеріали одні із кращих виробників для покрівлі будинків та технічних приміщень, складів. Ми проводимо свою роботу у Волинській та Рівненський області. Будівельні матеріали для утеплення будинку, якійсні водозливні системи, матеріали для зовнішнього оздоблення,підшиви, софіт, вікна та інші матеріали на Ваш смак.

Наші спеціалізовні робітники проінформують Вас і допоможуть вибрати кращий варіант для Вашої покрівлі. Ви маєте змогу купити: металочерепиця, металопрофіль (профнастил), водостічні системи, блок хаус (металевий сайдинг) та комплектуючі за доступними цінами. Також, обравши товар під Ваше вподобання ми пропонуємо доставку і виконуємо монтажні роботи. Знаходимо підхід до кожного вибагливого клієнта, робимо демонтаж старої водозливної системи та монтаж нової, проводимо роботи різної складності.

Звернувшись до нас "Будуй свій дах" Ви гарантуєте гарний результат і швидкість виконання роботи в межах Волинської, Рівненської області. Ми робимо свою роботу для наших клієнтів відповідально та даємо гарантію за виконані роботи. "Будуй свій дах"- найкращий вибір Вашої покрівлі!