Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Водостічні системи
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Водостічні системи за найкращими цінамиу Луцьку, Рівному, Сарнах, Ковелі, Дубно, Вараш(Кузнецовськ).

Купівля та монтаж водостоків - не менш важливий елемент, аніж всі інші монтажні роботи. Правильно зроблене водовідведення - запорука чого, що Ваш цоколь, фундамент, фасад та прилегла територія не постраждає від опадів.

Для будь-якої будівлі важлива та необхідна система водовідведення. Її відсутність, неналежна якість або не професійна монтажна робота - гарантія проблем. У промисловості переважно використовують металеві водостічні системи, тоді як для житлових будівель - конструкція з ПВХ. Ви зможете підібрати в нас варіант, який Вам підходить, адже на ринку є широкий діапазон кольорів під потрібний дизайн.

Класифікація водостічних систем

Поділяються водостоки:

- За матеріалом (металеві, мідні та пластикові);

- За місцем розташування (зовнішні і внутрішні);

- За зовнішнім виглядом (квадратні й круглі);

- За типом монтажу (гумові і клейові).

У промисловості переважно застосовуються металеві водостічні системи, тоді як для житлових будинків найчастіше використовують конструкції з ПВХ. Адже останні представлені в такій кількості кольорів, що підібрати підходящий варіант можна для будь-якої покрівлі.

Ціна на водостічні системи в Луцьку, Рівному, Дубно, Сарни, Ковель, Вараш(Кузнецовськ).

Не менш важливим питанням є ціна. Для того, щоб зрозуміти ціновий еквівалент потрібно визначити типорозмір. Він являє собою дві цифри, наприклад, 90/75 або 130/100, які відображають діаметр жолоби і діаметр водостоку. При меншому діаметрі рекомендують використовувати водостічну систему для не великих дахів, навісу або гаража.

Більший діаметр для великих площ покрівельного скату. Тому, щоб дізнатися, що саме треба для Вас необхідно обчислити ефективну поверхню скату даху. Усе залежить від довжини, висоти та ширини. А тоді перейти до вибору потрібних труб та жалобів.

Залишити номер


У Будуй свій дах - водостічні системи для будинку Луцьк Рівне.

Волога сильно сприяє на різні типи будинків, деревина намокає, цегла та стіни можуть руйнуватися. Щоб запобігти цьому, потрібно використовувати покрівельні водостоки. Перш за все Їх потрібно вірно підібрати, порахувати потрібну кількість матеріалів, прорахувати розміри водостічних систем нашого даху.Функція і типи водостоків.


Пряма функція водостічних систем — відведення води від будинку, яка стікає з даху, це робимо щоб запобігти руйнуванню будинку від вологи. Водостоки можуть бути різним діаметром, довжиною, та різними характеристиками.
По матеріалу їх розрізняють:
• метал
• пластик


Зробимо порівняння що показує нам, що вони відрізняються не мало.
Почнемо з ціни пластикових водостічних систем для даху значно дешевше. Наступне, те що вони не придатні до корозії, хоч і металеві водостоки набагато міцніше за матеріалом. Оцинковані компоненти служать значно довше. Основний недолік пластикової водостічних систем є те що вони крихкі, при високих чи низьких температурах. Мають негарний вигляд, що просто з'являються на даному виді виробу.

Слід взяти до уваги, те що пластикове покриття хоч і є делікатним матеріалом, але в зимовий період часу, деформуватися він не буде, таке може трапитися тільки під час сильного удару.
Монтаж водостічних систем для даху є завершальним етапом будівництва, що є дуже втомлює від проведеної роботи й великим вкладом грошей в усе будівництво. В кінці, після того як ви прийняли рішення на користь даної організації водостоку, купують ту, яка є доступніша за ціною і простіша в монтажі. на превеликий жаль, водостічні системи не так просто монтувати, як здається спочатку. Коли купуєте перше що потрібно це подивитись на сам матеріал, як воно зроблене, термін експлуатації та характеристики

Є багато різних нюансів, але сама робота виявиться вам значно легше, ніж саме встановлення самої простої водостічної системи.Будуй свій дах пропонує провідні виробники водостічних систем Рівне Луцьк:

• Металевий водостік Raiko. Різнобічний водостік. До якого входять: покрівельні, фасадні роботи та будівництво зі швидкими темпами зведення. В нашому регіоні популярність набули водостоки сталі від цієї компанії. Ці водостоки мають захист від корозії спеціальним двошаровим покриттям. Гарантія 20 років.
• Металевий водостік Flamingo. Виробництво проходить через компанію БудМат, вони використовують сталь одних із кращих виробників. Завдяки цій сталі товщиною 0,55 мм металевий водостік Flamingo найбільше стійкі до корозії й пошкоджень. Простий монтаж, широка кольорова гама. Також дається гарантія на 25 років.
• Пластиковий водостік Proaqua. Водостоки ПроАква — це одні із новіших конструкції, які зроблені в Польщі. Даним виготовленням водостоків ПроАква займається БудМат. Ця фірма показала себе як одного з найкращих виробників матеріалу для даху. Вони дають гарантію 25 років.
• Пластиковий водостік Rainway. Водостічні системи Rainway є доступні за ціною, це особливий плюс стічної системи.Rainway - українська компанія яка відповідає за якість свого виробництва даної продукції. Це надсучасні водостічні системи. Вони поділяються на два діаметри, і мають широкий вибір кольорової гами. Водостоки покриті спеціальним покриттям, німецькою сировиною та мають приємний вигляд. Вони дають 10 років гарантії на свою продукцію.
• Пластикові водостоки Profil. Profil - це компанія, яка розробляє водостічні системи, за доступними цінами, високої якості. Водостічні системи даної компанії мають одні плюси. Дані матеріали, що використовуються при виготовленні є мають хороші характеристики, водостічна система сама по собі дуже міцна. Видається гарантія на 15 років.
• Мідні водостоки Aquasystem. Дана продукція компанії AQUASYSTEM вироблена одними із кращих видів матеріалу від кращих європейських постачальників. Матеріали для виготовлення: холодно прокатана гаряча оцинкована сталь, полімерним напиленням Pural, Мідь, Цинк-Титан і Алюміній. Плюси даної продукції AQUASYSTEM, це високі характеристики, довгий термін експлуатації, можливе застосування на різних покриттях та в різних кліматичних умовах, популярною вона стала серед людей які спеціалізуються в даній сфері та між звичайними споживачами. На неї дають гарантію 45 років.


Що важливо, це монтувати водостоки під покрівлю з металочерепиці. Якщо зрівняти керамічну, бітумну черепиці, вода з даного покрівельного покриття спадає швидко, без застоїв, це означає захист стіни та фундаменту від вологи має бути основним завданням.

Як зробити замовлення?
Щоб зробити замовлення вам слід знати довжину скатів і тип даху, а так само висоту від фундаменту до початку криши. Дані розміри вам можуть повідомити монтажники, якщо їх немає, наші спеціалісти можуть зробити заміри. Після того як ви будете мати розміри розрахунок займе 5 -10 хвилин. Водостічні системи зазвичай завжди є на складі, відповідно ми можемо зробити доставлення по Рівному та Луцьку в той самий день замовлення, також ви можете забрати його самостійно.Кожна людина хоче побудувати власний будинок. Очевидно, що окрім здійснення власної бажання та приємного остаточного результату, під час будівельних робіт супроводжується великою кількістю дрібниць і труднощей.

Перше, з чим стикаються люди, вибір хорошого і якісного матеріалу, який дозволить зберігати гарний та приємний вигляд будинку під час довгих років.

Компанія “Будуй свій дах” пропонує вам високоякісні матеріали одні із кращих виробників для покрівлі будинків та технічних приміщень, складів. Ми проводимо свою роботу у Волинській та Рівненський області. Будівельні матеріали для утеплення будинку, якійсні водозливні системи, матеріали для зовнішнього оздоблення,підшиви, софіт, вікна та інші матеріали на Ваш смак.

Наші спеціалізовні робітники проінформують Вас і допоможуть вибрати кращий варіант для Вашої покрівлі. Ви маєте змогу купити: металочерепиця, металопрофіль (профнастил), водостічні системи, блок хаус (металевий сайдинг) та комплектуючі за доступними цінами. Також, обравши товар під Ваше вподобання ми пропонуємо доставку і виконуємо монтажні роботи. Знаходимо підхід до кожного вибагливого клієнта, робимо демонтаж старої водозливної системи та монтаж нової, проводимо роботи різної складності.

Звернувшись до нас "Будуй свій дах" Ви гарантуєте гарний результат і швидкість виконання роботи в межах Волинської, Рівненської області. Ми робимо свою роботу для наших клієнтів відповідально та даємо гарантію за виконані роботи. "Будуй свій дах"- найкращий вибір Вашої покрівлі!