Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах | Ціна Металочерепиця | Ціна Профнастил | Ціна Металопрофіль | Ціна Бітумна черепиця | Луцьк Рівне Сарни Володимир-Волинський Ковель Вараш(Кузнецовськ) Будуй Свій Дах Металочерепиця та металопрофіль Луцьк та Рівне купити в Луцьку і в Рівному

Водостічні системи
Доступна ціна в Луцьку та Рівному для вас

Водостічні системи за найкращими цінамиу Луцьку, Рівному, Сарнах, Ковелі, Дубно, Вараш(Кузнецовськ).

Купівля та монтаж водостоків - не менш важливий елемент, аніж всі інші монтажні роботи. Правильно зроблене водовідведення - запорука чого, що Ваш цоколь, фундамент, фасад та прилегла територія не постраждає від опадів.

Для будь-якої будівлі важлива та необхідна система водовідведення. Її відсутність, неналежна якість або не професійна монтажна робота - гарантія проблем. У промисловості переважно використовують металеві водостічні системи, тоді як для житлових будівель - конструкція з ПВХ. Ви зможете підібрати в нас варіант, який Вам підходить, адже на ринку є широкий діапазон кольорів під потрібний дизайн.

Класифікація водостічних систем

Поділяються водостоки:

- За матеріалом (металеві, мідні та пластикові);

- За місцем розташування (зовнішні і внутрішні);

- За зовнішнім виглядом (квадратні й круглі);

- За типом монтажу (гумові і клейові).

У промисловості переважно застосовуються металеві водостічні системи, тоді як для житлових будинків найчастіше використовують конструкції з ПВХ. Адже останні представлені в такій кількості кольорів, що підібрати підходящий варіант можна для будь-якої покрівлі.

Ціна на водостічні системи в Луцьку, Рівному, Дубно, Сарни, Ковель, Вараш(Кузнецовськ).

Не менш важливим питанням є ціна. Для того, щоб зрозуміти ціновий еквівалент потрібно визначити типорозмір. Він являє собою дві цифри, наприклад, 90/75 або 130/100, які відображають діаметр жолоби і діаметр водостоку. При меншому діаметрі рекомендують використовувати водостічну систему для не великих дахів, навісу або гаража.

Більший діаметр для великих площ покрівельного скату. Тому, щоб дізнатися, що саме треба для Вас необхідно обчислити ефективну поверхню скату даху. Усе залежить від довжини, висоти та ширини. А тоді перейти до вибору потрібних труб та жалобів.

Залишити номер