Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50аМеталочерепиця Луцьк Купить

Металочерепиця

Для того, щоб захистити Ваш будинок від будь-яких погодніх умов зупиніть свою увагу на металочерепиці - найпрактичнішому покритті Вашого даху. Це найкраща інвестиція для затишку оселі.

Дізнатись більше »

Бітумна черепиця Ціна Луцьк

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця- це сучасний будівельний матеріал, що використовується в будівництві. Для створення цього покриття використовується посипка та модифікований бітум.

Дізнатись більше »

Композитна черепиця ціна Луцьк Рівне

Композитна черепиця

У Європі для створення композитної черепиці використовують високотехнологічні комплекси. Металочерепиця користується високим рівнем попиту більше ніж в 120-ти країнах світу.

Дізнатись більше »Блок-хаус металевий

Металевий блок хаус часто використовується при створенні невеликих житлових будинків заміського типу. Це окремі панелі виготовлені із профільованого сталевого листка. Під час роботи із цим матеріалом Ви помітите, що стіни будинку практично не відрізняються від дерев‘яних. Також варто, зауважити,що металевий сайдинг вирізняється привабливим виглядом від звичайного профналисту.

Дізнатись більше »

Сендвіч панель Луцьк Рівне Ціна

Профнастил

Оцинкований та кольоровий профіль можна використовувати замість металочерепиці для внутрнішніх робіт у створенні приміщень та будівництва постійних та тимчасових огорож.

Дізнатись більше »

Металопрофіль Луцьк, Рівне ціна

Водостічні системи

Кожному із нас потрібний надійший захист оселі. Адже, погодні умови мають здатність змінюватися, зокрема затяжні атмосферні опади. Саме через них покрівля накопичує зайву вологу та несе за собою згубні наслідки.

Дізнатись більше »

Водостічні системи Ціна Луцьк


Кожна людина хоче побудувати власний будинок. Очевидно, що окрім здійснення власної бажання та приємного остаточного результату, під час будівельних робіт супроводжується великою кількістю дрібниць і труднощей.

Перше, з чим стикаються люди, вибір хорошого і якісного матеріалу, який дозволить зберігати гарний та приємний вигляд будинку під час довгих років.

Компанія “Будуй свій дах” пропонує вам високоякісні матеріали одні із кращих виробників для покрівлі будинків та технічних приміщень, складів. Ми проводимо свою роботу у Волинській та Рівненський області. Будівельні матеріали для утеплення будинку, якійсні водозливні системи, матеріали для зовнішнього оздоблення,підшиви, софіт, вікна та інші матеріали на Ваш смак.

Наші спеціалізовні робітники проінформують Вас і допоможуть вибрати кращий варіант для Вашої покрівлі. Ви маєте змогу купити: металочерепиця, металопрофіль (профнастил), водостічні системи, блок хаус (металевий сайдинг) та комплектуючі за доступними цінами. Також, обравши товар під Ваше вподобання ми пропонуємо доставку і виконуємо монтажні роботи. Знаходимо підхід до кожного вибагливого клієнта, робимо демонтаж старої водозливної системи та монтаж нової, проводимо роботи різної складності.

Звернувшись до нас "Будуй свій дах" Ви гарантуєте гарний результат і швидкість виконання роботи в межах Волинської, Рівненської області. Ми робимо свою роботу для наших клієнтів відповідально та даємо гарантію за виконані роботи. "Будуй свій дах"- найкращий вибір Вашої покрівлі!