Контакти

Телефон: 095-319-27-95
Телефон: 067-376-24-93
Адреса
м. Луцьк, вул. Шопена, 22
м. Рівне, вул. Старицького, 50а

Будуй Свій Дах Монтаж покрівлі у містах: Луцьк, Рівне, Ковель, Дубно, Сарни. покрівельні роботи: ціни, замовити

Монтаж
Монтаж криші за доступною ціною у Луцьку, Рівному, Ковелі, Сарнах, Дубному.

Монтажні роботи у Луцьку, Рівному, Ковелі, Сарнах, Дубному.

Виконуємо монтажні роботи у місті Рівному, Луцьку, Дубно, Ковель та Сарни. За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів. Вони дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Монтаж даху будинку, установка дверей і вікон, справа відповідальна. Для таких робіт потрібні фахівці з накопиченим досвідом роботи і відточеною майстерністю.

Які види наших робіт ви можете отримати від компанії "Будуй Свій Дах"?

Перелік основних покрівельних робіт, які Ви можете отримати в нас:

1. Установка систем гідроізоляції і захисту від пожеж;

2. Установка системи водосток;

3. Створення і облаштування несучої конструкції даху;

4. Установка захисних елементів для перешкоди впливу біологічних форм;

5. Монтаж покрівлі.

Можна придбати найкращий, дорогий та якісний матеріал, вибрати чудові склопакети для вікон, зробити сучасний та оригінальний дизайн будинку і зіпсувати все неякісною роботою. Що стосується монтажу покрівлі правильний підхід до роботи має не аби яке значення. Адже, це надзвичайно важливий процесом та не лекгий в роботі. Тут потрібний фахівець з хорошим досвідом роботи та майстерністю, тому що від якості роботи залежить зовнішній вигляд та те, як довго прослужить Вам покрівля.

Вибираємо матеріали для покрівлі

З огляду на різноманіття форм, кольорів і конструктивних виконань сучасних покрівельних матеріалів є досить непростою і відповідальною процедурою. Як правило, вибір грунтується на основі особливостей клімату, а також національних уподобань, характерних для даного регіону.

Критерії вибору Металочерепиця Гнучка черепиця Бітумна черепиця Композитна черепиця
Простота в монтажі + - - +
Доступність і економічність + - - -
Термін служби - - + -
Практичність використання на складних конструкціях - + + +
Невелика маса + + - +
Гарна шумоізоляція - + + +
Відсутність лавиноподібного сходу снігового насту - + + +
Гнучкість - + - -

В нас є все обладнання

Ми маємо доступ до висотних робіт, тому, вам не доведеться замовляти окремий підйомник або бригаду альпіністів для покрівлі даху Ми працюємо на ринку будівництва більше 5 років.

Всі роботи були здані в обумовлені терміни. Про нас набралося багато позитивних відгуків. Задоволений клієнт - це найвища оцінка нашої роботи.

Залишити номер
Кожна людина хоче побудувати власний будинок. Очевидно, що окрім здійснення власної бажання та приємного остаточного результату, під час будівельних робіт супроводжується великою кількістю дрібниць і труднощей.

Перше, з чим стикаються люди, вибір хорошого і якісного матеріалу, який дозволить зберігати гарний та приємний вигляд будинку під час довгих років.

Компанія “Будуй свій дах” пропонує вам високоякісні матеріали одні із кращих виробників для покрівлі будинків та технічних приміщень, складів. Ми проводимо свою роботу у Волинській та Рівненський області. Будівельні матеріали для утеплення будинку, якійсні водозливні системи, матеріали для зовнішнього оздоблення,підшиви, софіт, вікна та інші матеріали на Ваш смак.

Наші спеціалізовні робітники проінформують Вас і допоможуть вибрати кращий варіант для Вашої покрівлі. Ви маєте змогу купити: металочерепиця, металопрофіль (профнастил), водостічні системи, блок хаус (металевий сайдинг) та комплектуючі за доступними цінами. Також, обравши товар під Ваше вподобання ми пропонуємо доставку і виконуємо монтажні роботи. Знаходимо підхід до кожного вибагливого клієнта, робимо демонтаж старої водозливної системи та монтаж нової, проводимо роботи різної складності.

Звернувшись до нас "Будуй свій дах" Ви гарантуєте гарний результат і швидкість виконання роботи в межах Волинської, Рівненської області. Ми робимо свою роботу для наших клієнтів відповідально та даємо гарантію за виконані роботи. "Будуй свій дах"- найкращий вибір Вашої покрівлі!